Рецензія на книгу Джордж Орвелл «1984» від Volodymyr Zhuk
Свобода — це можливість сказати, що два плюс два буде чотири. Якщо це можливо, то з цього випливає все інше.
Довго вагався чи варто мені братися мені за цей відгук чи не братися. Такі книги не потребують щоб про них лишній раз нагадували. Вони завжди десь на краю свідомості. Я про 1984 знав вже дуже давно, але так склалося, що це далеко не перша моя антиутопія. Я завжди відкладав її в кінець полички боячись зруйнувати якусь сакральну ауру яка сформувалася навколо цієї у книжки у моїй голові. Я не хотів щоб вона виявилася звичайною книжкою і тим паче гіршою ніж інші читані мною антиутопії. І от це довбане вдомасидіння нарешті змусило мене взятися за неї.
Перше що кидається в очі коли починаєш читати, це те що книжку буквально поабзацно можна розбирати на цитати. Кожним словом, реченням автор потрапив у ціль.
Наскільки геніально простою здавалася книжка у першій половині, настільки ж геніально складною і глибокою вона стала в другій.
Автор: Volodymyr Zhuk
Джерело: Facebook
Залишити відповідь