Завантаження...
Меню

Кошик порожній

Повне зібрання прозових творів Том 3

Повернутися на попередню сторінку
Анотація

Анотація

Говард Філіпс Лавкрафт (1890–1937) – відомий американський письменник, який, написавши величезну кількість оповідань, багато повістей і три романи (не кажучи вже про архів його листування, що вважається найбільшим у світі), на жаль, за життя був майже не відомим і помер у самотності, так і не дочекавшись майбутньої всесвітньої слави свого вагомого літературного доробку. Проте вже у другій половині ХХ сторіччя творчість Лавкрафта заслужено отримує світову славу і здобуває захоплення мільйонів її поціновувачів.

Уже сьогодні Лавкрафт – один із тих письменників, які не потребують особливих рекомендацій, по праву посідаючи місце Патріарха літератури «химерного, потойбічного та жахливого». Важко переоцінити вплив його творчості на сучасну літературу багатьох, навіть далеких від «лавкрафтичної естетики», жанрів, так само як і на масову культуру загалом. Черпаючи своє натхнення у творах іншого видатного американця Едґара Аллана По, Лавкрафт зміг створити свій цілковито оригінальний літературний світ міфів і темних пророцтв, забутих богів з далеких погаслих зірок і нічних марень, в яких відкривається похмура прихована правда. Літературний спадок Говарда Філіпса Лавкрафта знайшов своє втілення у фільмах, творах образотворчого мистецтва і навіть піснях та назвах альбомів відомих гуртів, а за кількістю продовжувачів його літературних традицій він залишає позаду багатьох письменників світу.

Третій том повного зібрання прозових творів видатного майстра літератури «загадкового та потойбічного» Г. Ф. Лавкрафта присвячений останньому періоду життя і творчості письменника (1930 по 1935 рр.), коли з-під його пера з’явилися наймасштабніші твори, такі як «Шепіт у темряві», «У горах божевілля», «Морок над Інсмутом», «Сни у відьминому домі» та «За пеленою часу», що довершили формування циклу Міфів Ктулху і вповні оприявили жаску і химерну космогонію Лавкрафта.

Переклад з англійської Владислава Носенка

Відгуки (8)
 1. :

  Мій перший трьохтомник який я зібрав сам у житті

 2. (Перевіряється власником):

  Вже чекаю на 4-ий та 5-ий томи.
  Там Лавкрафт співпрацював з колегами-письменниками.

 3. (Перевіряється власником):

  Це звичайно добре, що додали саме 5-го числа як і обіцяли, але навіщо було піднімати ціни на попередні тома? Подорожчання на 10+20 грн це не суттєво, але важливий сам факт. Вирішилии “хайпануть немножечко”? Але як би там не було, замовив всі 3 томи + “1984”, чекаю з нетерпінням. Щоправда трохи здивувало повідомлення на сайті, що замовлення опрацьовується на протязі 10 днів, коли зазвичай з Києва в Вінницю це 2 дні, у вівторок ввечері замовив, в четвер вдень отримав. Прошу вас трохи пришвидшити цей процес.

 4. (Перевіряється власником):

  Нарешті, дякую Вам за це, радості не має меж, в ізометричній прогресії. Залишилось дочекатись четвертого тому) Едгара По та Кроулі. Розвитку Вам, наснаги. Адже книги це рідкісний скарб

  • :

   Дякуємо за добрі слова! Намагатимемося і надалі тішити Вас нашими книжками :)

 5. :

  Скільки сторінок у цьому томі?

  • :

   456

 6. (Перевіряється власником):

  У мене побажання щодо доставки. Книга коштує скажімо так не дешево. Розумію що є книги ще дорожче, але то інший випадок. Так от … придбав третій том. Не знаю хто його відсилав, але Нова пошта віддала книгу мені у звичайному пакеті. Тобто тоненькому у якому надсилають папіри, документи або якісь дрібниці. Цвісно що декілька кутків книги були зім`яті :(. Чому не замотати книгу у плівку або у плівку-пупирку. А якщо така тема то ще додам. У минулий раз замовив у вас 4 книги Орвела і 2 Лавкрафта. Запаковано було краще але одну з книг було пошкоджено. Як я вважаю що при пакуванні по необежності пробили обкладинку кутом книги які розміщувалися вертикально. Ось такі справи. Я буду замовляти ще наступні томи Лавкрафта, але осад якись неприємний залишився :(

  • :

   Вибачаємося за цей неприємний досвід. Приблизно за місяць у нас буде змінюватися вся складська і логістична система, включно з пакуванням відправлень, що виключить подібні прикрі випадки. І дякуємо, що написали про цей випадок – це справді допоможе нам змінити ці моменти на краще, а результат, сподіваємося, Ви вже скоро зможете оцінити :)

 7. (Перевіряється власником):

  Замовив 2 тома у вас. Все добре, якістю задоволений. Можна було б дізнатись хоча б приблизно на коли планується вихід 4 тому?

  • :

   Приблизно перша половина наступного року.

 8. (Перевіряється власником):

  Було погане пакування – пластиковий пакет Інтайму, а не картонна коробка.
  З книгою все нормально, але на майбутнє.

Додати відгук

Схожі товари

Роберт Вальзер
Розбійник

К-ть сторінок: 152
Оправа: Тверда
Рік видання: 2016
60 грн. Придбати

Говард Філіпс Лавкрафт
Повне зібрання прозових творів. Том 1

К-ть сторінок: 448 Оправа: Тверда Рік видання: 2016
150 грн. Придбати

Герман Брох
Смерть Верґілія

К-ть сторінок: 480
Оправа: Тверда
Рік видання: 2014
90 грн. Придбати

Джордж Орвелл
Колгосп тварин

К-ть сторінок: 120
Оправа: Тверда
Рік видання: 2015
60 грн. Придбати

Джордж Орвелл
Данина Каталонії

К-ть сторінок: 240
Оправа: Тверда, матова плівка
Розмір: 130х200 мм
Папір: кремовий, 60 гр
Рік видання: 2017
80 грн. Придбати

Джеймс Джойс
Улісс

К-ть сторінок: 736 Оправа: Тверда Рік видання: 2015

Буалем Сансаль
2084: Кінець світу

К-ть сторінок: 216
Оправа: Тверда
Рік видання: 2016
80 грн. Придбати

Говард Філіпс Лавкрафт
Повне зібрання прозових творів Том 2

К-ть сторінок: 448 Оправа: Тверда, глянцева плівка Розмір: 145 х 210 мм Папір: кремовий, 80 гр Рік видання: 2017
150 грн. Придбати

Салман Рушді
Сатанинські вірші

К-ть сторінок: 520
Оправа: Тверда
Розмір: 145х215 мм
Папір: кремовий, 70 гр
Рік видання: 2016
170 грн. Придбати

Луї-Фердінан Селін
Смерть у кредит

К-ть сторінок: 516
Оправа: Тверда
Рік видання: 2015
95 грн. Придбати
Вгору