Завантаження...
Меню

Кошик порожній

Футболка з логотипом таємної поштової служби З.У.Ж.И.Т.І. з роману Томаса Пінчона “Виголошення лоту 49”

Повернутися на попередню сторінку
Анотація

Анотація

З поміж багатьох як очевидних, так і прихованих значень, лого таємничої поштової служби W.A.S.T.E. чи то пак З.У.Ж.И.Т.І., поштовий ріжок, заглушений сурдиною, має значення: “краще про це багато не патякати”. Ці загадкові символи, ці мовчазні ріжки зараз можна знайти будь де по всьому світу – вони намальовані крейдою поміж дитячих каракулів на хідниках Осло, нанесені на старі непримітні поштові скриньки Барселони, про які вже майже всі забули, включно із самим поштарями, їх можна зустріти у задушливих нетрищах Мумбаї і поміж сучасного наскельного живопису Комптона. І хай де ви побачите цей ріжок – знайте, це означає, що там і досі працює пошта З.У.Ж.И.Т.І., а значить – сотні, тисячі людей, що опинилися потойбіч нормального плину суспільного життя продовжють тримати між собою зв’язок. Для чого вони це роблять? Які листи надсилають одне одному через З.У.Ж.И.Т.І.? Чому вони опинилися там де опинилися і яка їхня кінцева мета? На ці питання важко отримати відповідь, навіть прочитавши “Виголошення лоту 49” Томаса Пінчона, але все ж варто спробувати.

І ще одне. Побутує думка, що розібратися у всіх цих таємних змовах і загадках буде дещо легше, коли спробувати долучитися до таємної поштової служби З.У.Ж.И.Т.І., придбавши собі фірмову “пінчонівську” футбу із їхнім таємним знаком – мовчазним поштовим ріжком.

“І так, сей ріг златий тавровано вузлом мовчання” – так сказано у “Виголошенні лоту 49”, а отже на це існують певні причини…

 

Докладніше

Додаткова інормація

Розмір

XL

Відгуки (0)

Наразі відгуків немає.

Стань першим, хто залишить відгук для “Футболка з логотипом таємної поштової служби З.У.Ж.И.Т.І. з роману Томаса Пінчона “Виголошення лоту 49””

Схожі товари


Футболка Big Brother is watching you – retrofuturistic

Футболки Fruit of the loom, Valueweight матеріал: 100% бавовна колір: чорний двосторонній прінт розміри - S - XXL


Футболка Big Brother is watching you – classic

Футболки Fruit of the loom, Valueweight матеріал: 100% бавовна колір: чорний Двосторонній прінт розміри - S - XXL


Футболка LCRFT Ctulhu is watching you

Футболки Fruit of the loom, Valueweight матеріал: 100% бавовна колір: чорний


Футболка LCRFT Nyarlathotep – The Crawling Chaos

Футболки Fruit of the loom, Valueweight матеріал: 100% бавовна колір: чорний Розміри: S - XL


Футболка Big Brother is watching you

Виробник – Fruit Of The Loom Вид футболки – Valueweight Фасон – вільного крою пряма футболка Матеріал – 100% бавовна Колір – чорний Розміри – S-XL
250 грн. Оберіть


Футболка LCRFT Great Ancient Race – I See You

Футболки Fruit of the loom, Valueweight матеріал: 100% бавовна колір: чорний Розміри: S - XL
Вгору