Завантаження...
Меню

Кошик порожній

Блеф! Фальсифікація світу

Повернутися на попередню сторінку
Анотація

Анотація

Манфред Лютц (1954 р. н.) – відомий німецький психіатр і теолог, директор психіатричної лікарні «Алексіанер кранкенгаус» у Кельні, а також знаний письменник, чиї книжки вже стали бестселерами не лише у Німеччині, а й у всьому світі.

У своїх творах професор Лютц зачіпає дуже дражливі теми психічного здоров’я людини, умовності розрізнення понять «нормальності» та «ненормальності», відмінності світосприйняття кожної окремої людини, а також разючої різниці між нашою уявою про довколишній світ і тим, чим, власне, цей світ є насправді.

У новій книжці «Блеф! Фальсифікація світу» Манфред Лютц порушує актуальну проблему справжніх та нав’язаних життєвих цінностей, він відтуляє завісу і показує механізми маніпулювання, яке здійснює суспільство стосовно кожної окремої людини з метою зробити останню якомога зручнішою для використання у своїх власних інтересах, таким чином непомітно здійснюючи фальсифікацію всього довколишнього світу і підмінюючи людське світосприйняття облудною підробкою.

«Що коли б увесь світ виявився фальсифікацією? Якщо б усе довкола нас, навмисно чи ні, було б єдиною величезною фальсифікацією? Якби ми жили у штучному пластиковому світі, за яким залишалась би прихованою власне істина?

Але не треба хвилюватися, автор не з’їхав з глузду, навпаки, він — психіатр. Проте він бачить очевидні докази того, що у світі, в якому ви живете, щось не так. Реальною виявляється моторошна підозра, що панує шахрайство, яке породжує подальший обман. І це шахрайство більшою чи меншою мірою стосується нас усіх. Ця книжка має на меті його викрити, щоб наприкінці читач зміг звільнитися з тенет помилок, від ілюзій сприйняття, від нав’язаної брехні, які заважають бути самими собою».

Відгуки (1)
  1. (Перевіряється власником):

    Якщо ви надто захопились научпопом, ця книжка буде чудовим путівником у світ іншого сприйняття світу, сприйняття світу з точки зору християнства. Не того що “мракобесіє і джаз”, а сучасного того, що теж хоче зрозуміти цей світ і місце людини в ньому. Звісно ця книжка не дасть відповідей на всі питання, вона дещо наївна і суперечлива (як на мене), але дає багато ідей для роздумів що ж такє справжне життя. Звісно це тільки думка християнина, і навіть вужче – католика. Я ще не читав, але вже придбав книжку М. Ф Гюлена “Діалог і толерантність” цього ж видавництва, думаю вона буде гарним доповненням до того, що думає про сучасний світ сучасний іслам, не той що ” не всі мусульмани терористи, але всі терористи – мусульмани”.

Додати відгук

Рецензії (1)

Схожі товари

Йелле Роймер
Homo Urbanus – Парадокс еволюції

К-ть сторінок: 136
Оправа: Тверда, глянцева плівка
Розмір: 130х200 мм
Папір: кремовий, 60 гр
Рік видання: 2017
75 грн. Придбати

Ганс Боланд
Моя російська душа

К-ть сторінок: 144
Оправа: Тверда
Рік видання: 2015
60 грн. Придбати

Андреа Чалупа
Орвелл і біженці. Невідома історія «Колгоспу тварин»

К-ть сторінок: 96
Оправа: М'яка
Рік видання: 2016
50 грн. Придбати

Микола Шудря
Геній найщирішої проби

К-ть сторінок: 384
Оправа: Тверда
Рік видання: 2005
70 грн. Придбати

Петро Солтис
370 днів у камуфляжі

К-ть сторінок: 328 Оправа: Тверда Рік видання: 2016
Вгору